Kisvárdai „Telegdisek” a pályaválasztási kiállításon

folder_openHírek

2014. október 16-án a Gyakorló fodrász és a Gyakorló kozmetikus tanulóink kiállítóként részt vettek Nyíregyházán a Bujtosi Szabadidő Csarnokban 15. alkalommal tartott Pályaválasztási Kiállításon. A rendezvény mottója „Dönts jól, a jövőd a tét!” volt. A kiállítás a Szabolcs-Szatmár Bereg Megyei Kormányhivatal Munkaügyi Központjának szervezése keretén belül valósult meg.

Nagy örömmel töltött el minket, hogy a több mint 70 kiállító közül mi, vagyis a Telegdi Kata Szakiskola és Szakközépiskola résztvevői lehettünk azok, akiket megtaláltak a szép frizurára és sminkre, csillámtetoválásra vágyó vendégek és a pályaválasztás előtt álló fiatalok. Standukon hajat fontunk, vasaltunk, göndörítettünk, triplavassal és kúpvassal sütöttünk stb. Sok érdeklődőt szépítettünk meg, akik jókedvűen, mosolyogva távoztak már új frizurájukkal, sminkjükkel. Iskolánk szempontjából is nagyon hasznosnak bizonyult a rendezvény, mert sok pályaválasztás előtt álló diák kaphatott tájékoztatást az intézményünkben végzett munkáról, illetve felvilágosítást kaphattak az ott található szakmákról, és abba is betekintést nyerhettek, hogy miért érdemes a Telegdi Kata Szakiskolát és Szakközépiskolát választani a továbbtanulás helyszínéül. Ezúton is szeretnénk köszönetet mondani a rendezvény szervezőinek, hogy meghívást kaptunk erre a nagyszabású, és igazán színvonalas eseményre!

Oláhné Szabó Anita, szaktanár

Tanulói vélemények:

 „Nagy örömmel töltött el, hogy ekkora érdeklődés volt a fodrász szakma iránt. Nagyon sok szépülni vágyó hölgynek készítettem frizurát, kinek-kinek igénye szerint. A jövőben is szívesen részt vennék hasonló rendezvényeken azért is, mert büszkeséggel tölt el, hogy iskolánkat népszerűsíthetem.” Balogh Tímea, 14. évfolyamos Gyakorló fodrász tanuló

„Először nagyon izgultam, mert nem tudtam, hogyan tudok teljesíteni egy ilyen volumenű rendezvényen, de most úgy gondolom, hogy sok élménnyel lettem gazdagabb azáltal, hogy kipróbáltam magam „éles helyzetben is.” Jánvári Beáta, 14. évfolyamos Gyakorló fodrász tanuló

„Nagyon nagy volt az érdeklődés a csillámtetoválás iránt, szinte egész nap volt érdeklődő és ezért mindenféle mintát készítettünk, sablonnal és anélkül is, saját kezűleg rajzolva. Sok látogató volt kíváncsi a sminkkészítés rejtelmeire, voltak olyanok, akik a gyakorlatban is készítettek maguknak nappali sminket. Nagyon boldog vagyok, hogy részt vehettem iskolánk népszerűsítésében.” Molnár Petra, 14. évfolyamos Gyakorló kozmetikus tanuló

Szent Bazil Középiskola Kisvárdai „Telegdisek” a pályaválasztási kiállításon Hírek

Szent Bazil Középiskola Kisvárdai „Telegdisek” a pályaválasztási kiállításon Hírek

Szent Bazil Középiskola Kisvárdai „Telegdisek” a pályaválasztási kiállításon Hírek

Szent Bazil Középiskola Kisvárdai „Telegdisek” a pályaválasztási kiállításon Hírek    Szent Bazil Középiskola Kisvárdai „Telegdisek” a pályaválasztási kiállításon Hírek

Szent Bazil Középiskola Kisvárdai „Telegdisek” a pályaválasztási kiállításon Hírek    Szent Bazil Középiskola Kisvárdai „Telegdisek” a pályaválasztási kiállításon Hírek

Szent Bazil Középiskola Kisvárdai „Telegdisek” a pályaválasztási kiállításon Hírek
Szent Bazil Középiskola Kisvárdai „Telegdisek” a pályaválasztási kiállításon Hírek

Tags: ,
Menü