Kozmetikusok a home office-ban, 2020 június

folder_openDebreceni tagintézmény, Egyéb, Hírek

Miután a kialakult helyzet miatt március közepétől az oktatási intézmények bezárták kapuikat, digitális oktatás kereteiben folytatódott az oktatás a Szent Bazil Görögkatolikus Középiskolában is.

Ez a fajta rendkívüli oktatási mód a gyakorlati oktatást igénylő képzések esetében kicsit nehezebben indult, de tanulóink és oktatóink lelkes munkájának köszönhetően vannak munkák, amik bizonyítják, hogy semmi nem lehetetlen.

El tudjuk képzelni, hogy egy kozmetikus oktató otthonról a több km-re lévő első éves kozmetikus tanulónak, hogy segít egy smink vagy szemöldök szedés elsajátításában, amikor testileg nem lehetnek egymás mellett és nem tud kéz a kézben haladni a munkálatokkal? Hálistennek tanulóink tehetsége és oktatóink kreativitása határtalan.

Az önkéntes karanténnak köszönhetően modellek nélkül, saját magukon kellett gyakorolni, ami nem biztos, hogy könnyebb volt, mint máson dolgozni, de mutatjuk tanulóink otthon készített munkáit.

Tóth Enikő
irodavezető


Tags: , ,
Menü