Farsangi mulatozás Postakert 2024

folder_openDebreceni tagintézmény, Hírek

A Postakert utcai tagintézményünkben február 16-án került megrendezésre a farsangi időszakot lezáró karnevál. Diákjaink bizonyították az ügyességüket és kreativitásukat, a jelmezversenyen ugyanis 18 egyéni és csoportos produkció nevezett. Az iskola folyosóin barangolt gombatündér, tavasztündér, Family Guy karakterek és horror film szereplők. A nap lezárásaként tombolasorsoláson vettek részt a diákok, valamint a Faraktár utcai tanulók finom farsangi fánkkkal készültek nekünk, melyet jóízű házi lekvárral fogyasztottunk el a nap végégn. Természetesen a tantestület sem maradhatott ki a mókából, így mi magunk is színes jelmezekbe bújva próbáltuk elkergetni a telet.
Íme a legkreatívabbak:

 • Egyéni:
  1. hely: Csóka Vera – gomba tündér
  2. hely: Molnár Dóra – tavasztündér
 • Csoportos:
  1. hely: Szerepcsere – 13 PSN
  2. hely: Emilió família (Szabó Levente, Győrfi Árpád és Martocián Ottó)
  Közönségdíjasunk: Tóth Enikő Viktória és Kiss Nóra

Köszönjük tanulóinknak ezt az élményekben gazdag napot!

Tags: , ,
Menü