Téli karnevál Kisvárda 2024

folder_openHírek, Kisvárdai Tagintézmény

február 16-án, pénteken kisvárdai tagintézményünkben farsangi összejövetelt tartottunk. A napot álarcok, dekorációk és rajzok készítésével kezdtük, amiben az osztályok nagy örömmel vettek részt. A folytatásban a jelmezes bemutatók következtek, ahol az általuk készített álarcokat is megmutatták diákjaink. Nagy népszerűségnek örvendett a kézen álló bohóc, illetve a tanárok jelmezes beöltözése. Egy kis pogácsával, üdítővel igyekeztünk kedveskedni tanulóink részére. A fődíj tortát a bohóc vitte el. A rendezvényt közös táncos mulatsággal zártuk. Mindenki nagyon jól érezte magát a délelőtt folyamán.

Szent Bazil Középiskola Téli karnevál Kisvárda 2024 Hírek Kisvárdai Tagintézmény Szent Bazil Középiskola Téli karnevál Kisvárda 2024 Hírek Kisvárdai Tagintézmény Szent Bazil Középiskola Téli karnevál Kisvárda 2024 Hírek Kisvárdai Tagintézmény Szent Bazil Középiskola Téli karnevál Kisvárda 2024 Hírek Kisvárdai Tagintézmény

Tags: , ,
Menü