Pályaválasztási Kiállításon a kisvárdai Középiskola

Szent Bazil Középiskola Pályaválasztási Kiállításon a kisvárdai Középiskola Hírek Kisvárdai Tagintézmény Szent Bazil Görögkatolikus Középiskola„Dönts jól, jövőd a tét!” – 2017. október 11-én és 12-én tartották meg a Pályaválasztási Kiállítást a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal szervezésében Nyíregyházán.

Örömmel vette meghívást iskolánk is, a kisvárdai Szent Bazil Görögkatolikus Középiskola.

Színvonalas standok és bemutatók várták az érdeklődőket a rendezvénynek helyet adó Continental Arénában. Több ágazat munkáit mutatták be diákjaink: szépészeti ágazatból hajcsavarást és különböző fonásokat készítettek, valamint a minden évben nagy sikert aratott csillámtetoválásnál is szép számmal voltak érdeklődők. A vendéglátás szakmacsoport terített asztallal várta a látogatókat, illetve aprósüteményeket kínáltak. Sikeres napot zártunk, ahol reméljük, sok kisdiák számára tudtunk segítséget nyújtani a pályaválasztás szerteágazó világában.

Farkas Mihály, gyakorlati oktató
Képek a kiállításról itt: http://bit.ly/2zRoQJH

Tags: ,
Menü