Télapó érkezett Kisvárdára

A hagyományokhoz híven az idén is ellátogatott kisvárdai iskolánkba a Télapó. Csak jó gyerekekkel találkozott, akik énekszóval várták a Nagyszakállút.

Puttonyából szaloncukor, mandarin került elő tanulóink nagy örömére. Talán nincs olyan ember a Földön, aki gyermekként ne írt volna levelet a Mikulásnak, amelyben hosszan kifejtette, hogy ő bizony nagyon jól viselkedett abban az évben, így megérdemel néhány finomságot a csizmájába.

A kisvárdai Szent Bazil Görögkatolikus Középiskolában, hogy kölcsönösen emlékezetessé tegyük egymás számára a december 6.-i napot, értékes tombola nyeremények kerültek kisorsolásra, amelyben a Mikulás krampuszai is segédkeztek.

A jó hangulat fokozása érdekében, a karácsonyi hangulatot idézve, az alsóbb évfolyamosokkal közösen feldíszítettük a karácsonyfát, majd jóízűen elfogyasztottuk a tanulóink által készített mézeskalácsot, szendvicset és teát.

Nevelőtestület, Kisvárda

A látogatásról a képek a facebookon láthatók!

Tags: ,
Menü