Vámos tanulóink ismét kiívások előtt állnak

Iskolánk fontosnak gondolja, hogy a jövő generációját pénzügyi tudatosságra nevelje, ezért csatlakoztunk a 13. vám-, jövedéki és termékdíj osztály tanulóival a Zsebpénzügyes versenyhez, melynek célja, hogy bővítse a diákok pénzügyi-gazdasági ismereteit.

Majd a Társadalmi Innovációs Versenyre jelentkeztek a diákok, ahol a fiatalok személyesen ismerkedhetnek meg a társadalmi vállalkozás fogalmával, illetve magával a vállalkozói léttel, szemléletmóddal. A saját üzleti ötlet kidolgozása, vállalati önkéntessel közös termékfejlesztés gyakorlati ismertekkel gazdagítja a diákokat.

Idén már ötödik éve futó a Társadalmi Innovációs nemzetközi versenyen, amelyet a Junior Achievement Magyarország (JAM) szervez. Iskolánk diákjai a kezdetek óta sikeresen képviselik intézményünket, több alkalommal jutottak országos döntőbbe, illetve eljutottak a nemzetközi döntőig.

A verseny képei itt láthatók: https://bit.ly/2uU516B

Tags: , ,
Menü