Gyerekek az óriáskeréken

A Bihari Állami Gondozottak Egyesülete és partnerei megint bizonyították, összefogással nagy dolgokat lehet véghez vinni.

Mintegy 600 gyermek ülhetett fel 2020.02.22-én, Debrecen főterén felállított óriáskerékre, köztük 30 Nagyváradon élő gyermek is részt vehetett a rendezvényen. A 600 gyermek között a jó tanulmányi eredményeiknek köszönhetően a mi iskolánk tanulói is részt vehettek ezen a kezdeményezésen. A tanulóink már többször részt vettek a BAGE egyesület által szervezett jótékonysági programokon, így megtiszteltetés volt számukra, hogy ők is felülhettek Debrecen város egyik nagy látványosságára az óriáskerékre.

15:00 órakor elkezdődött a csoda. 600 gyermek volt a színpad előtt, akik már nagyon várták ezt a napot, mind amerre néztünk, csillogó boldog arcokat láttunk.

Buzás Lajos, az egyesület elnöke köszöntötte a gyerekeket, megköszönte partnereinek, hogy újra a kezdeményezés mellé álltak, és a 2020. évre is az országban egyedülálló programhoz csatlakoztak.

Nevelőtestület, Debrecen

Néhány kép a programról itt: https://bit.ly/2Iq1FeW

Tags: ,
Menü