Ballag már a vén diák tovább, tovább… 2022 Nyíregyháza

folder_openHírek, Nyíregyházi Tagintézmény

Ezzel a népszerű ballagási énekkel és a végzősök számára utolsó csengőszóval vette kezdetét a nyíregyházi Szent Bazil Görögkatolikus Középiskolában az ünnepélyes ballagási rendezvény 2022 április 29.-én. Mindenki legnagyobb örömére végre kétévnyi kényszerszünet után, a hagyományos formában tudtuk megrendezni tanévzáró ünnepségünket. Az alsóbb évfolyamos tanulóink tarisznya és lufi átadásával kívántak sok sikert végzőseinknek a vizsgáikhoz, a végzőseink pedig átadták az iskola emlékszalagját a „kicsiknek”, mint stafétabotot, hogy sokáig őrizzék meg őket emlékeikben és Baziloshoz méltó módon folytassák tovább tanulmányaikat.

Hagyományainkhoz hűen az idén is átadásra került „az Év oktatója” és „az Év tanulója” díj.
Az előbbit iskolánk testnevelés-földrajz szakos oktatója, Csernák Anita, a tanulói díjat pedig Pongó Alexandra kapta kiemelkedő teljesítményéért.

Egy Hamvas Béla idézettel engedünk el benneteket és kívánunk sikeres életutat!
„ A boldogságot csak az bírja el, aki elosztja. A fény csak abban válik áldássá, aki másnak is ad belőle…..Amit szerzel, amit elérsz, amit tudsz, amit átélsz, oszd meg.

Most eredj és élj, mert a világ a tiéd.”

A nyíregyházi tantestület


Tags: ,
Menü