Hello Szakma! Hello Bazil! 2023

2023 október 5-6-án rendezték meg a Nagyerdei Stadionban a Hello Szakma! néven meghirdetett pályaválasztási kiállítást. A debreceni Szent Bazil Görögkatolikus Technikum is képviselte magát ezen a színvonalas rendezvényen. Standunkon a „szakmák minibirodalmában” különböző szakmákat mutattunk be interaktív módon, hogy egy kis ízelítőt kaphassanak a továbbtanulni vágyók iskolánk képzési kínálatából. Megismerkedhettek a látogatók a szépészet világával: egy trendi hajfonással, csillámtetkóval vártunk minden érdeklődőt. Az Ízek Szigetén információkat adtunk az egészséges táplálkozásról és mindenki megkóstolhatta a helyben készített gofrinkat iskolánk szakács tanulóinak jóvoltából. Gyógymasszőr tanulóink egy kis levezető, frissítő masszázzsal kedveskedtek levezetésképpen. Reméljük segítettünk abban, hogy jól tudjatok majd a jövőtökről dönteni.
Legyél Te is Bazilos!

Tags: , ,
Menü