Ha elmúlik karácsony… 2023 Nyíregyháza

folder_openHírek, Nyíregyházi Tagintézmény

Habár egy pár héttel karácsony után vagyunk már, még mindig jól esik a szívünknek visszagondolni az adventi időszak eseményeire. Hagyomány iskolánkban, hogy a téliszünet előtti utolsó tanítási napon, a diákjainkkal közösen kézműves foglalkozást tartunk, ezzel is ráhangolódva az ünnepi időszakra. Az idén sem volt másképp. A zselés szappanok sokasága, újrahasznosított anyagokból készült angyalkák, papír karácsonyfák és gipszből kiöntött majd kifestett díszek sokasága készült el a délelőtt folyamán, miközben halk karácsonyi dallamok aláfestésével beszélgettünk diákjaink karácsonyi hagyományaikról. Amikor már elfogyott az utolsó pohár tea is, boldogan kívántunk egymásnak áldott karácsonyi ünnepeket a viszontlátás örömében bízva.

Tags: , ,
Menü