Érettségi nem a hagyományos módon

folder_openHírek, Nyíregyházi Tagintézmény

2020. június 11.-én vehették át érettségi bizonyítványukat tanulóink. Igaz, idén az érettségi vizsga nem a megszokott rend szerint zajlott, de a jól felkészített és felkészült diákjaink szép eredményeket értek el.

Beérett a kétéves kitartó munka, mindannyian sikeres érettségi vizsgát tettek!  Márciusban a digitális oktatásra való áttérés okozott némi aggodalmat tanulóinknak, de az ott tanító pedagógusok lelkiismeretes, egyénre szabott felkészítésének köszönhetően a tanév végéig minden diák fel tudott készülni a vizsgákra.  Idén a tanulók kizárólag írásban vizsgáztak a megfelelő higiéniai előírások betartásával.
A kötelező érettségi tantárgyakon kívül diákjaink választott tantárgyként informatikából és földrajzból adtak számot tudásukról.

Az érettségi bizonyítvány megszerzésével új lehetőségek nyílnak meg tanulóinknak a munka világába.
Sok sikert kívánunk Nektek az új lehetőségekhez!  Köszönjük, hogy a Szent Bazil Görögkatolikus Középiskola nyíregyházi Tagintézményét választottátok!

Laskay Éva
osztályfőnök

 

Tags: , ,
Menü