Ballag(na) már…-egy elmaradt ballagás margójára

Ballag már a vén diák. Ballagna a vén diák, de sajnos megint nem teheti. Van tarisznya helyett maszk, illatozó virágcsokor helyett fertőtlenítő. Ezek tények. De, amit senki nem vehet el soha, a közösséghez tartozás élménye, és az a szeretet, amit adtunk és kaptunk az együtt töltött évek alatt.
Ezeken a sorokon keresztül köszönjük meg nektek, hogy iskolánk tanulói voltatok, hogy nemcsak a tanítási órákon, hanem egyéb iskolai és iskolán kívüli programon, rendezvényeken is szívvel-lélekkel vettetek részt – bár az utóbbi időben csak online – sok-sok örömteli pillanatot szerezve mindannyiunknak.
Mindannyiótoknak kívánunk sikeres vizsgákat, sok örömteljes pillanatot az életben és azt, hogy ezeket a jókívánságokat ne csak írásban, hanem személyesen is el tudjuk majd mondani nektek.

a Nyíregyházi Tantestület

 

A 2020/2021-es tanévben a következő osztályok illetve tanulók búcsúznak iskolánktól:

 

11. évfolyamos pincér-szakács osztály
Osztályfőnök: Csernák Anita
Az osztály tanulói: Balogh Ivett, Balogh Alexandra Eugénia, Banu Ákos Dominik, Berencsi Viktória, Bodor Alexandra, Haga Fanni, Harazi Bence, Harsányi Zsanett, Horváth Viktória, Horváth Dominika, Horváth Patrik, Horváth Milán Tamás, Kovács Erzsébet Kármen, Petrimán Elizabet, Szabó László, Varga Georgina, Varga Lívia

 

12. évfolyamos érettségiző osztály
Osztályfőnök: Laskay Éva
Az osztály tanulói: Bogár Nikoletta, , Hernádiné Kocsis Éva, Kocsis Ágnes, Kocsis Enikő, Kónya László, Kovács Gergely, Mészáros Zsolt, Mokánszki Zoltán, Németi Bertalan Ferenc, Szabó Imre, Veres Nándor, Zovát Bertold Norbert

 

14. évfolyamos fodrász osztály
Osztályfőnök: Jeney Zoltán
Az osztály tanulói: Csatlós Ágnes Evelin, Dzsudzsák Anita ,Farkas Dániel Márk, Harsányiné Szántó Krisztina, Humicskó Gáborné, Konyári Virág, Korondy Márton Kristóf, Lehel Fanni, Nagy Fruzsina, Papp Rita Erika, Rigó Mirjam, Sándor Gábor, Simon Edina, Smajda Dominik, Stefánné Guthy Bernadett, Szegediné Bacsó Judit, Veres János

 

14. évfolyamos kozmetikus osztály
Osztályfőnök: Laskay Éva
Az osztály tanulói: Antal Alexandra, Beri Nikolett, Csernák Anita, Dallos Fanni, Duka Nadinka, Guthy Fruzsina, Hargitai Erika, Hunyadi Hedvig, Jobbágyné Angyal Vivien Lenke, Kovács Noémi Petra, Kozma Kamilla Mariann, Kusnyírné Tóth Lívia Beáta, Ludman Renáta Krisztina, Rátkainé Simigh Orsolya, Rusin Diána, Tóth Fanni, Vaskó Dóra

 

14. évfolyamos gyakorló ápoló osztály
Osztályfőnök: Kovalecz-Szabó Csilla
Az osztály tanulói: Ágoston Dóra, Barnai Kálmánné, Budaházi Szabina Bettina, Fazekas Diána, Fényes Dorina Eszter, Ferenczi Julianna, Gebri Józsefné, Gerhes Árpádné, Kotán Stella,Lakatos Nikolett, Makai Attila Zsoltné, Margittai Ana Mária, Márta Brigitta, Máténé Bajnay Eszter, Matkovics Mónika, Meggyesi Gabriella,Nagy Andrea, Német Miklósné,Novák Mária Magdolna, Orbánné Mulik Valéria, Pappné Nyicz Erzsébet, Pásztor Lászlóné, Smidt György Tiborné, Szegediné Kardos Mónika,Tóth Sándorné, Várhalminé Makai Ivett Szandra

 

14. évfolyamos gyógymasszőr osztály
Osztályfőnök: Lőkös Angéla
Az osztály tanulói: Batári Mihályné, Bencsik József, Benyó Sándor, Buszlai János, Diószeghy István, Färber Orsolya, Gál Barbara, Gereben Eszter, Horváth Lili, Horváthné Bezdán Enikő Katalin, Ilcsik Delinke, Kanálos Máté, Kovács Zsolt, Lippai Tamás, Máté Bálintné, Molnár Henrietta,Nagy Dániel, Nagy József, Papp Gergő, Pete Jánosné, Szamos Katalin, Tóth Bendegúz, Tóth Mária, Tóth Ákos, Vadász Dániel, Varga Ádám,Varjasiné Komár Andrea, Virág Kitti

 

15. évfolyamos általános ápoló osztály
Osztályfőnök: Fábiánné Jászai Katalin
Az osztály tanulói: Andruszisin Veronika, Balla Erika, Barnai Istvánné, Bódi Zsolt, Borus Katalin Eszter, Dobrosi Szilvia Ildikó, Feigel Rózsa Noémi, Gál Alexandra, Gyüre Marianna, Homoki Ferenc, Homoki Diána, Iván Lászlóné, Kantár Lászlóné, Komlósiné Batta Valéria Gabriella, Kósa Anita, Mikita Sándor, Molnár István, Nagyné Pók Piroska, Orosz Imréné, Papp Konrád Attila, Pásztor Miklósné, Pénzes Erzsébet, Punkuné Révész Ágnes, Sándor Annamária, Siposné Sarkady Enikő, Szabó Eszter Jusztina, Szabó Kitti, Szebényi Istvánné, Szilágyi Ildikó Ilona, Szilágyi Andrea Tímea, Szomjasi István, Tóth Viktor, Tóthné Hegyes Éva, Udvari Piroska, Varga Ákos, Zsellné Czinege Éva

 

Szent Bazil Középiskola Ballag(na) már… egy elmaradt ballagás margójára Hírek Nyíregyházi Tagintézmény Szent Bazil Görögkatolikus Középiskola

Tags: , ,
Menü