Worlds of Beauty turné

2023. április 22-én a World of Beauty szépség turné Nyíregyházára érkezett, melyre ellátogattak a nyíregyházi Szent Bazil Görögkatolikus Középiskola kozmetikus tanulóink a Centrál Hotelba. Az előadásokon közreműködő cégek legfrisseb tudásanyagukat ismertették meg a diákokkal elméletben és gyakorlatban is. Bőrdiagnosztikai mesterfogásokról hallhattak Juhász Kláritól a Beauty Akadémia szakmai vezetőjétől, mely tudás segíti a leendő kozmetikusokat abban, hogy a jövőbeli munkájuk hosszútávon sikeres legyen. Nagyon tettszett a diákoknak, hogy kitért az előadó az influenszerek szépségápolási tanácsira is, melyek sok esetben félrevezetőek lehetnek a laikusok számára.
Kis szünet után Stranszky Anna mutatta be a Wonderbrow henna szemöldök formázást és festést, mellyel az arcnak új karaktert, a vendégnek pedig önbizalmat adhatnak. Az előadás utolsó részében Tamás Eszter kozmetikustól, a Solanie elméleti és gyakorlati trénerétől láthattunk egy anti aging kezelést, melynek fő hatóanyagai a peptidek voltak. Továbbá ismertette a peptidekben rejlő különleges lehetőséget. Mindhárom elhangzott téma szorosan kapcsolódott és tovább fejlesztette tanulóink iskolában megszerzett tudását és rálátásukat a kozmetika szakmára.

Gyere Te is a Szent Bazilba és ismerd meg a kozmetikus szakma színes világát! Legyél Te is Bazilos!

Tags: , ,
Menü