Mikulásolás Kisvárdán

Szent Bazil Középiskola Mikulásolás Kisvárdán Hírek Kisvárdai Tagintézmény Szent Bazil Görögkatolikus Középiskola

December a várakozás időszaka. A hónap elején, december 6-án kicsik és nagyok már izgalommal várják a Télapó megérkezését.

Iskolánkba, a kisvárdai Szent Bazil Görögkatolikus Középiskolába is ellátogatott a Mikulás krampuszai kíséretében, minden osztály nagy örömére. Dallal fogadták a kedves személy érkezését, akinek puttonyából szaloncukor is jutott bőven mindenkinek.

Ezt követően ebédre iskolánk pedagógusai szendviccsel és teával vendégelték meg a tanulókat. Szinte minden osztályban a gyerekek már napokkal december 6-a előtt kihúzták valamelyik osztálytársuknak a nevét, és Mikulás napján osztályfőnöki óra keretében ajándékokkal lepték meg egymást.

Sok-sok örömteli pillanatban, vidámságban volt része gyermeknek és felnőttnek egyaránt ezen a napon.

Baloghné Lipták Bernadett, osztályfőnök, szaktanár

A rendezvényen készült képek itt láthatók: http://bit.ly/2BDtiju

Tags: , , , , , , , , , ,
Menü