Tovább, tovább……

A nyíregyházi Szent Bazil Görögkatolikus Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium csaknem 65 diákja búcsúzott a hagyományoknak megfelelően az alma matertől 2019. május 3-án.

Szakács és pincér szakközépiskolai tanulók, illetve fodrász, kozmetikus, vám-, jövedéki és termékdíj ügyintéző szakgimnáziumi diákjaink járták körbe tarisznyával és virággal iskolájukat, tisztelegve az itt töltött évek emléke előtt. Szilágyi Gábor intézményvezető atya ünnepi beszédében reményét fejezte ki, hogy diákjaink nemcsak tudásukat bővítették, hanem számtalan, az iskola által szervezett közösségépítő programban is részt vettek a szeretet jegyében. Hagyományainkhoz hűen átadásra kerültek az iskolánk legjobbjainak szánt jutalomkönyvek a kiemelkedő tanulmányi eredményekért és közösségi munkáért. Az idén a legrangosabb elismerést, az Év Diákja díjat, Varga Noémi fodrász tanuló, az Év Tanára díjat pedig Ilosvayné Orosz Mónika kolléga kapta.

Gratulálunk minden ballagó diákunknak és a végzős osztályfőnököknek és sok sikert kívánunk a vizsgaidőszakra!

Kovalecz-Szabó Csilla, tagintézmény vezető-helyettes

Néhány kép a ballagásról itt: http://bit.ly/30j34f0

Tags: , , , , , , ,
Menü