Fodrász vizsga a Szent Bazil Középiskolában – Nyíregyháza 2020 június

folder_openHírek, Nyíregyházi Tagintézmény

Ismét gazdagítottuk a szépészeti szolgáltató szférát a frissen végzett fodrász tanulóinkkal. A sikeres írásbeli és gyakorlati vizsgák után 2020. június 04.-én tizenöt tanulónk vehette át boldogan a fodrász szakmai képesítésről szóló bizonyítványt. Az adódott rendkívüli helyzet ellenére minden tanuló magas szintű teljesítményt mutatott mind elméletből és gyakorlatból. A két év szorgalmas tanulásnak és gyakorlásnak lett ez az eredménye, köszönhetően a tanulók elhivatottságának és felkészítő tanáraik odaadó munkájának, akik a távoktatás ideje alatt is plusz munkát és energiát nem sajnálva segítették a tanulók előrehaladását.

Tanulóink végzett fodrászként, a szakma teljes körű ismerőjeként szépíthetik immár igényes vendégeik hajkoronáját, nem csak a vizsgához szükséges alapismeretekkel, hanem a tanszalonunkban megismert és elsajátított modern technológiákkal, fortélyokkal. Munkájukhoz sok sikert és vendéget kívánunk!

Jeney Zoltán
osztályfőnök

 

 

Tags: , , ,
Menü