Virtuális Ilcsi laborlátogatás

Március 13-án az Ilcsi Szépítő Füvek Biokozmetikai Kft. tulajdonosa, Molnár Ferenc „Ilcsi bácsi” iskolánkba látogatott, hogy bemutassa az általuk készített bio kozmetikumok gyártási technológiáját egy oktatófilm segítségével. Diákjaink betekintést nyerhettek a cég történetébe a bio minősítés folyamatába is. Megismerkedhettek tanulóink az Ilcsi termékekben lévő gyógynövények termesztési valamint feldolgozási módjaival. A Cégvezető azt is elmondta, hogy több régi termék innovációjára is sor kerül idén tavasszal és új termékek is bevezetésre kerülnek. Az előadás zárásaként a kozmetikusok egy Kahut kvízt töltöttek ki, melyben az elhangzottakra vonatkozó kérdések voltak. A legügyesebb diákok jutalma egy-egy fekete szappan volt.

Köszönjük az „Ilcsinek” a kellemes délutánt és hogy lehetőséget biztosítottak diákjainknak arra, hogy még magasabb szintű képzésben részesüljenek iskolánkban!

Tags: , , , ,
Menü