Kihivás teljesítve

folder_openHírek, Nyíregyházi Tagintézmény, Versenyereredmények

Nagy örömünkre szolgált, hogy 13. évfolyamos kozmetikus technikus tanulóink részt vehettek a győri Kossuth Lajos Technikum és Kollégium által rendezett „Kossuth Kupán”. Lelkes nyíregyházi tanulóink, Ilosvayné Orosz Mónika szakoktatójukkal útra keltek, hogy megmérettessék magukat első versenyükön. A téma nagyon aktuális volt így tavasszal, „Tavaszi zsongás” témakörben kellett alkalmi sminket készíteniük 60 perc alatt a versenyzőknek. Bár dobogós helyezést nem értek el tanulóink, de az elkészített sminkek és a modellek összhatása miatt kivívták a zsűri elismerését, akik kiemelték ügyességüket. Ez még csak a kezdet volt, reméljük, hogy lesz még részetek sikerekben a tanulmányaitok során, majd azt követően a kozmetikus szakmában.

Tags: , , , ,
Menü